Recepty | VitalFactory.cz

Recepty

Ranní nakopávač

Smíchejte do shakeru půl lžičky bio Matchy, šťávu z půlky citrónu, lžičku kokosového cukru, cca 30 ml. horké vody a dobře promíchejte :-)

Proteinová káva

Kdo z vás miluje šálek kávy hned po ránu? Tohle prostě musíte zkusit. Dokonalá krémová konzistence s bohatou chutí kávy. Výborný start dne, proteinová káva.

Křupavé čokoládové potréninkové sušenky

Jestli už ztrácíte inspiraci čím po tréniků doplňit živiny, tak mám pro vás skvělý TIP....

Pohankové palačinky s proteinovou nutellou

Máte chuť na něco dobrého, ale přitom zdravého a ještě dietního? Máme pro vás dokonalý recept na pohankové palačinky s čokoládovo-proteinovou nutellou. Na dvě porce budete potřebova...

Proteinové těstoviny s kopřivou

Hodně lidí jí považuje za plevel, všude ji najdete, je blahodárná, plná vitamínů, chlorofylu a přesto je nedoceněná. Řeč je o kopřivě. Roste od jara do podzimu, tak je třeba toho v...

Delikatesa jménem hummus

Už asi každý z vás ví, o co jde. Ano, dalším skvělým receptem, o který se chci s vámi podělit je recept na cizrnovou pomazánku, pokrm levantského původu. Na internetu najdete 1000 způsob...

Jahodový sen

Jahody jsou symbol léta. Proč si alespoň trochu nepřipomenout slunné letní období v těchto mrazivých dnech, skvostným krémovo-jahodovým snem, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

Proteinová bomba

Mám pro vás dokonalý recept, díky němu okusíte proteinový ráj. Perfektně vás nastartuje na celý den nebo také dodá potřebné živiny po náročném tréninku.

Úžasný cizrnový oběd

Nemáte čas, ale máte hlad? Není nic jednoduššího než si připravit jednoduchý cizrnový salát, který vás úžasně zasytí na celý den. Za pár minut si můžete vychutnat úžasný pokrm plný živin, vitamínu a minerálů.

Mohlo by vás také zajímat

Lucie Hunalová

TOP proteiny, žádná chemka a mandlový protein je prostě úžasný! :-)

Václava Vališíková

Krásně vypadají, skvěle chutnají a rychle se tráví. Dodávají tělu tu nejpřirozenější bílkovinu, která ho nijak nezatěžuje.